Özel Franke Buzdolabı Servisi Parça Garantili Hizmetine Devam Ediyor!


Türkiye’ de beyaz eşya anlamında önde gelen markalardan biri de Franke’dir. Her türlü yeniliği bizlere sunan Franke yetkilileri “Franke yenilik demek” sloganıyla çıktığı yolda emin adımlarla ilerliyor. Franke mağazasından aldığınız bir buzdolabı sizler için maddi açıdan çok uygun olacaktır. Bu buzdolapları her gün, her hafta veya her ay sizlere değişik kampanya ve indirimlerle sunulmaktadır. Franke firmasının diğer firmalardan daha fazla satış yapmasının sebebi en yeni ürünlerde bile özel indirimler sağlayarak müşterilerinin yüzlerini güldürmesidir.

Her beyaz eşyada olduğu gibi Franke buzdolaplarında da bozulmalar ya da arızalar meydana gelebiliyor. Bu arızalar karşısında siz değerli beyaz eşya kullanıcıları büyük sıkıntılar yaşıyorsunuz. Yetkili servis sizlere hızlı ve kaliteli hizmet veremiyor çoğu zaman.

İşte biz Özel Franke Servis Ataşehir olarak bu sıkıntınızın ortadan kaldırılması için elimizden gelen her türlü imkanı kullanıyoruz. Sizlere kaliteli, uygun ve en önemlisi de hızlı bir şekilde hizmet sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özel Franke Servisi her zaman sıkıntılarınızı çözmeye çalışmaktadır. Üstün teknoloji ürünlerinden yararlanmanın yanında, uzman kadromuzla da sizlerin tüm isteklerini yerini getiriyoruz. Ayrıca sunulan hizmetin yanında sizlerin buzdolabı konusundaki bu sıkıntınızın sadece anlık tamiratını değil, yedek parça değişimlerinde ve işçilik hizmeti sunduğumuzda 1 yıl garanti imkanı sunmaktayız.Yapmanız gereken tek şey bizlere çağrı merkezi hattımızdan ulaşarak kaliteli hizmetimizden faydalanmak olacaktır.

 

Cevapla!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*